Agnieszka Obrzanowska

Agnieszka Obrzanowska, M.A.

Agnieszka jest Dyplomowanym Jasnowidzem, Medium, Mistrzem Reiki i Duchową Nauczycielką. Jest ona również Socjologiem. Obecnie doktoryzuje się z zakresu Zdrowia Holistycznego. Jej praca jest syntezą wrodzonego daru intuicji i różnych holistycznych terapii. Osobiście miała zaszczyt studiowania z Kahunami – hawajskimi uzdrowicielami – na Hawajach. Poznała tajemnice uzdrawiania na bardzo głębokim poziomie. Agnieszka posiada 20-letnie doświadczenie w uzdrawiajacej pracy z duszą, psychiką i ciałem człowieka. Praca ta stała się jej życiem i pasją a jej największym celem jest niesienie pomocy ludziom.

Agnieszka zaprasza do holistycznego spa w Avon, CT i na Manhattanie gdzie oferuje sesje przepowiadania przyszłości i doradztwa życiowego, sesje terapeutyczne i uzdrawiające. Agnieszka oferuje również sesje uzdrawiające na odległość oraz sesje telefoniczne.
Poza tym Agnieszka prowadzi miesięczne warsztaty „Spotkania z Aniołami” i ” Kreowanie zdrowia, miłosci i bogactwa z Aniołami”.

Wiecej o sesjach…

Agnieszka dzięki wrodzonym umiejętnościom jest w stanie trafnie ocenić stan fizyczny i psychiczny swoich klientów. W oparciu o terapie i prace z energią uwalnia od traumatycznych wspomnień i destrukcyjnych doświadczeń wpływających negatywnie na życie klienta. Agnieszka ustala również stopień rozwoju duszy i odkrywa tajemnicę poprzednich wcieleń i karmicznych zobowiązań i zadań, które determinują obecny los klienta. Pomoże ustalić, które z tych zadań jest najważniejsze, jaki jest główny cel życia i wskaże do których Aniołów należy się zwracać o pomoc w realizacji tych zadań. Anioły zostały stworzone aby opiekować się ludźmi. Agnieszka tworzy most ułatwiający nam komunikację z Aniołami. Zadzwoń a pomoże odnaleźć Ci harmonię i radość życia.

Agnieszka zaprasza na warsztat:

“KREOWANIE ZDROWIA, MIŁOŚCI I BOGACTWA Z ANIOŁAMI”

Podczas warsztatu będziemy  pracować z anielską energią. Agnieszka  otworzy kanał energetyczny ułatwiający połączenie z Aniołami i przekaz cudownej uzdrawiającej energii. Warsztat ma charakter holistyczny – czyli całkowite uzdrawianie na poziomie ciała, umysłu, duszy, jak również służy do osobistego i duchowego rozwoju, a także do osiagnięcia celów i najskrytszych marzeń. Podczas warsztatu będą miały miejce cudowne uzdrawiające medytacje. Jedna z nich jest całkowitym oczyszczeniem aury z wszelkich blokad i negatywnych energii. Poza tym oczyszczone zostaną kanały energetyczne,  zharmonizują się czakramy (wiry-zbiorniki energetyczne naszego organizmu). Medytacja ta oczyści i naładuje nową, pozytywną, życiodajną energią. Warsztat także pomoże każdemu zacząć kreować  swoje marzenia na wyższym (czyli przyspieszonym) energetycznym poziomie. Po warsztacie oczekujmy cudów!

Agnes Obrzanowska M. A.

Holistic Spas

Avon, CT & Manhattan, NY

860 941 2667

[email protected]

www.intuitivecounselingllc.com

Zapraszamy na wykład Agnieszki Obrzanowskiej w niedzielę 22 kwietnia o godz. 11.30 (Classroom).

Informacja o seminariach i wykładach kliknij tutaj